Prekių pirkimo – pardavimo elektroninėje parduotuvėje taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“), jas patvirtinus Pirkėjui (perkant prekes pažymėjus varnele jog sutinkate su „Žiogo žaislai“ taisyklėmis), yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu „ziogozaislai.lt“ elektroninėje parduotuvėje susijusios nuostatos.

1.2. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus.

1.3. Bet kokia informacija, kuri yra susijusi su asmens duomenimis ir kuri yra užregistruojama internetiniame prekybos centre „ziogozaislai.lt“, laikoma slapta ir neviešinama

Pristatymas

Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti savo vardą, pavardę, prekių pristatymo vietą bei kontaktinio telefono numerį. Prekės išsiunčiamos tik gavus mokėjimą už prekes.

1. Prekes siunčiame registruotu paštu naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis. Prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos (didžiųjų metų švenčių metu pristatymo laikas pailgėja...) .

2. Prekes siunčiame lpexpress.lt paštomatu. Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos (didžiųjų metų švenčių metu pristatymo laikas pailgėja...).

3. Prekes siunčiame per autobusų siuntas. Tik miestuose, kuriuose galima atsiimti autobusu siunčiamus daiktus. Išsiunčiame gavus pavedimą per 1 darbo dieną. Gavimas tą pačią arba sekančią kalendorinę darbo dieną.

4. Prekes galima atsiimti mūsų parduotuvėje Žiogo Žaislai, Tiltų g. 24, Klaipėda.

5. Prekes siunčiame lpexpress kurjeriu į namus. Prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas nuo gauto pavedimo už prekes. Prekės pristatomos darbo dienomis.

Garantija 

Garantija prekėms suteikiama 14 dienų. Tam tikroms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią daiktų kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose.

Grąžinimas 

Nusipirkę prekę kūdikiui ar vaikui ir pastebėję defektą, Jūs turite teisę grąžinti prekę per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Prekė turi būti grąžinama savo originalioje pakuotėje.

Kokybiškos prekės kūdikiams ir vaikams gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo pristatymo Jums dienos. Prekė turi būti grąžinama savo originalioje pakuotėje. Prekių grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti tuomet, jei prekė nėra/nebuvo sugadinta pirkėjo, nepažeista jos išorinė ir vidinė pakuotė, iš esmės nepasikeitė jos išvaizdos, prekė nebuvo naudojama. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs ir iš grąžinamos sumos yra išskaičiuojamos siuntimo Jums išlaidos nuo 2 eur iki 15 eur, priklausomai nuo pasirinkto gavimo būdo užsakant prekę. Sumokėta suma grąžinama tik gavus prekę ir įvertinus prekės būklę. Grąžinimo suma pervedama į sąskaitą iš kurios buvo gautas pavedimas perkant prekę.

Informuojame, kad grąžinti negalima, jei kokybiška prekė buvo panaudota, sugadinta ar pažeista išorinė arba vidinė prekės pakuotę, jei grąžinate ne pilnos komplektacijos prekę (pavyzdžiui nėra naudojimo instrukcijos ar praradote dalį detalių). Negalima grąžinti ir tų prekių, kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ir higienos priežasčių.