Prekių pirkimo – pardavimo elektroninėje parduotuvėje taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“), jas patvirtinus Pirkėjui (perkant prekes pažymėjus varnele jog sutinkate su „Žiogo žaislai“-UAB Mijova taisyklėmis), yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu www.ziogozaislai.lt elektroninėje parduotuvėje susijusios nuostatos.

1.2. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus.

1.3. Bet kokia informacija, kuri yra susijusi su asmens duomenimis ir kuri yra užregisruojama internetiniame puslapyje www.ziogozaislai.lt, laikoma slapta ir neviešinama

2. Atsiskaitymas už prekes

2.1. banko pavedimu pagal pateiktą sąskaitą faktūrą, sutikrinus prekių likutį parduotuvėje išsiunčiama sąskaita apmokėjimui;

2.2. grynais arba banko kortele atsiimant prekes parduotuvėje.

Atlikę pirkimą patikrinkite savo elektroninį paštą, jame rasite Jūsų užsakymo formą. Sąskaitą faktūrą, su visa reikalinga informacija pavedimui atlikti, išsiunčiame klientui per 24 valandas darbo dienomis.

Nuo užsakymo gavimo ir sąskaitos faktūros išrašymo Jūsų prekės yra rezervuojamos 48 valandoms pavedimui atlikti. Jeigu per nurodytą laiką pavedimas nebus padarytas, Jūsų rezervacija bus atšaukta.

3. Prekių pristatymas

3.1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti prekių pristatymo vietą bei kontaktinio telefono numerį.

3.2. Prekes siunčiame registruotu paštu naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis, lpexpress.lt terminalu, kurjeriu, autobusų siuntomis. Prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas nuo gauto pavedimo už prekes. Prekės gaunamos per 2-5 darbo dienas nuo išsiuntimo.

4. Prekių kokybė

4.1. Kiekvienos ziogozaislai.lt elektroninės parduotuvės parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme. Norėdami išsiaiškinti jus dominančios prekės būklę galite susiekti telefonu 867282529.

4.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad internetiniame puslapyje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

4.3. Garantija prekėms suteikiama 14 dienų. Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią daiktų kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose.

 

5. Baigiamosios nuostatos

5.1. Šios taisyklės sudarytos vadovaujantis LR teisės aktais.

5.2. Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma LR teisė.

5.3. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.